Ons team

Sales & Marketing

Erik Truyers

Sales Manager Gazonzaden en Veldbloemen
Product Manager Gazonzaden

Erik Truyers
T. +32(0)496/59.80.89
E. erik.truyers@limagrain.be

Alain Thomas

Sales Manager Wallonië, ten zuiden van Samber en Maas
Alain Thomas
T. +32(0)496/59 80 86
E. alain.thomas@limagrain.be

Bruno Jennart

Sales Manager Wallonië, ten noorden van Samber en Maas
Bruno Jennart
T. +32(0)496/59 80 82
E. bruno.jennart@limagrain.be

Marketing Gazon en Veldbloemen
Isabelle Dedrie
T. +32(0)491/37 79 40
E. isabelle.dedrie@limagrain.be

Management

Wannes Dermaut

Country Manager
Wannes Dermaut
T. +32(0)490/56.39.00
E. wannes.dermaut@limagrain.be

Marketing & Communication Manager
Thomas Truyen
GSM : +32(0)491/37.40.10
E-mail : thomas.truyen@limagrain.be

Financieel en ICT Directeur
Jan-Pieter Moerdijk
T. +31(0)11/355 71 60
E. jan-pieter.moerdijk@limagrain.nl

Caroline Van Zoest

Directeur Personeel & Organisatie
Caroline Van Zoest
T. +31(0)11/355 71 72
E. caroline-van.zoest@limagrain.nl

Op de hoogte blijven?

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang onze nieuwtjes in je mailbox.

      Privacy statement.